​ABA 2 liga: Težak poraz Zrinjskog u Skoplju

Košarkaši Zrinjskog doživjeli su težak poraz u 16. kolu regionalne ABA 2 lige od MZT-a u Skoplju rezultatom 97:75.

Zrinjski se dobro držao u prvom poluvremenu na koje odlazi sa zaostatkom od pet poena razlike (46:41), međutim domaćin povećava prednost u trećoj četvrtini i odlazi na nedostižnih 73:57.

U posljednjoj dionici Makedonci dodatno povisuju prednost i na kraju slave s velikih plus 22 (97:75).

MZT je do pobjede predvodio Andrija Bojić s 26 poena, dok je Andrej Magdevski ubacio 17. Kod Zrinjskog najefikasniji je bio Marko Šutalo sa 16 poena. Sokolović je ubacio 12, a Todorović i Ljujić po 11.

Zrinjski nakon 16 kola u ABA 2 ligi ima omjer 5-11 i na 10. je mjestu, dok MZT ima omjer 11-5 te se nalazi drugoj su poziciji.