Bekrić junak Zrinjskog

U susretu 6. kola Lige za prvaka igranom u Bijeljini, nogometaši Zrinjskom svladali su Radnik rezultatom 1:2.

Nije dobro počelo za Plemiće, Radnik u 19. minuti dolazi do vodstva sjajnim golom bivšeg igrača (i rekordera) Zrinjskog Velibora Đurića. Dvije minute nakon, Radnik je mogao i udvostručiti vodstvo ali Srećković pogađa gredu. Gosti dolaze do izjednačenja u 37. minuti preko Jakovljevića koji pogađa glavom nakon Filipovićevog ubačaja iz kornera.

Početkom drugog poluvremena, točnije u 54. minuti, domaćin ostaje sa 10 igrača na terenu. Nakon neopreznog starta nad Jakovljevićem, Radović dobija drugi žuti karton i ostavlja svoju ekipu na cjedilu. Zrinjski je do kraja utakmice napadao ali lopta nikako nije htjela u gol sve do 85. minute kada Bekrić fantastično pogađa za velika tri boda.

Zrinjski je ovom pobjedom iskoristio kiks Željezničara koji je sa 2:0 poražen u Krupi i na taj način pobjegao svom prvom pratitelju na tri boda prednosti. U petak se na Grbavici igra veliki derbi između Zrinjskog i Željezničara koji bi mogao puno toga odlučiti.