Bogdanović najbolji u porazu Pacersa

Indiana Pacersi sinoć su poraženi na gostovanju kod Atlanta Hawksa rezultatom 102:107. Domaćin je imao više raspoloženih igrača, a najefikasniji je bio John Collins koji je ubacio 16 poena čemu je dodao i: sedam skokova, dvije asistencije i dvije blokade. Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najbolji kod gostiju. “Babo” je za 35 minuta na parketu ubacio 26 poena uz: tri skoka, dvije asistencije i jednu blokadu. Društvo mu je pravio Victor Oladipo sa: 22 poena, pet skokova, pet asistencija, šest ukradenih lopti i blokadom, ali njih dvojica nisu mogla sama protiv raspoloženih Hawksa.

Orlando je na svom parketu poražen od Toronta 104:117. Najbolji u redovima domaćina bili su Evan Fournier i Mario Hezonja sa po 17 poena, a hrvatski košarkaš pridodao je i: dva skoka, dvije ukradne lopte i asistenciju. Kod gostiju je najbolji bio DeMar DeRozan sa 21 poenom.

U pobjedi svog Phoneixa na gostovanju kod Memphisa 110:102, Dragan Bender je za 34 minute ugradio: sedam poena, pet skokova, dvije blokade, asistenciju i ukradenu loptu.