LP: Kovač slavio u Grčkoj, prvi bod Young Boysa

Bayern München svladao je na gostovanju grčki AEK 2:0 (0:0) u 3. kolu skupine E grupne faze Lige prvaka.

Njemački velikan stigao je do tri boda zahvaljujući golovima Martineza u 61. minuti i Lewandowskog dvije minute kasnije. Momčad Nike Kovača vodi na ljestvici sa sedam bodova, dok je AEK posljednji bez boda u prva tri kola.

Bayern se jako mučio na Olimpijskom stadionu, njemački prvak je igrao bezidejno protiv defenzivne grčke momčadi. Kovač sada može odahnuti jer je nakon velike krize uspio vezati dvije pobjede nakon što su u prvenstvu slavili kod Wolfsburga.

U drugoj utakmici ranijeg termina od 18.55h, švicarski Young Boys je kod kuće u grupi H remizirao sa španjolskom Valencijom 1:1.

Gosti su poveli u 26. minuti nakon što je asistenciju Solera u pogodak pretvorio Batshuayi. Minimalnu prednost Valencia je imala do 55. minute kada je na 1:1 rezultat poravnao Hoarau iz kaznenog udarca. Na ljestvici su ove dvije momčadi na trećem i četvrtom mjestu, iza Juventusa i Manchester Uniteda. Valencia ima 2 boda iz tri utakmice, a Young Boys jedan, prenosi HRT.