NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

MARKETING MENADŽER — 1 izvršitelj

OPIS POSLA

– Analiza tržišta medija i oglašavanja;
– Kreiranje i izrada cjenika oglašavanja i sponzorskih paketa;
– Izrada kvartalnih i godišnjih planova prodaje;
– Obilazak tržišta i izravna komunikacija s oglašivačima;
– Izrada media-planova;
– Mjesečna izvješća o prodaji medijskog prostora i udjelima televizije na tržištu;
– Izrada post-buy analize.

UVJETI

– Minimalno dvije godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji;
– Iskustvo rada na televiziji i u marketinškoj agenciji na poslovima zakupa medija;
– Poznavanje Microsoft Office aplikacija;
– Vozačka dozvola B kategorije;
– Poznavanje engleskog jezika;
– Izvrsno poznavanje marketinškog tržišta i razvijena mreža kontakata, izvrsne organizacijske, komunikacijske i pregovaračke sposobnosti, kreativnost i odgovornost u radu te sposobnost vođenja tima.

PROBNI RAD: 2 mjeseca

Uz prijavu, kandidati su dužni priložiti:

– životopis
– dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome)
– svjedodžbu ili potvrdu škole stranih jezika o znanju stranog jezika ili drugi odgovarajući dokaz
– presliku osobne iskaznice
– izjavu ili potvrdu o stupnju poznavanja uporabe informatičkih sustava
– presliku vozačke dozvole
– potvrdu o nekažnjavanju

NUDIMO:

– rad u atraktivnom i dinamičnom okruženju;
– priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje;
– priliku za isticanje kreativnih i operativnih sklonosti;
– putovanja i raznolikost poslovnih aktivnosti.

Natječaj ostaje otvoren 10 dana od dana objavljivanja. Kandidati koji budu ispunjavali uvjete iz natječaja bit će pozvani na razgovor i testiranje.

Sve zainteresirane molimo da prijavu uz gore navedenu dokumentaciju pošalju na e-adresu:

info@nasatv.ba

i putem pošte na adresu:

NAŠA TV d.o.o.
Bišće polje bb
88 000 Mostar
s naznakom “ZA NATJEČAJ”.