Raspored utakmica Lige prvaka: Kreću novi termini, derbiji već u prvom kolu

Počevši s 18. rujna i zaključno s 12. prosinca, čeka nas ukupno 96 utakmica.

Prvo kolo Lige prvaka na rasporedu je ovog tjedna, 18. i 19. rujna. Podsjećamo, skupine su izvučene na ždrijebu u Monte Carlu, koji nam je donio nekoliko pravih derbija, prenosi dnevnik hr.

Kao što je davno najavljeno, novi su termini odigravanja utakmica. Nema više onog standardnog u 20:45 (uz poneku iznimku kada su domaćini turski, ukrajinski ili ruski klubovi pa bi se igralo od 18:00) već su satnice 18:55 i 21:00.

Prvog dana, u utorak 18. rujna, igraju se susreti prvog kola u skupinama A, B, C i D, pri čemu će definitivno najzanimljiviji biti okršaj Liverpoola i PSG-a u sklopu skupine C dok će povratničku sezonu Inter otvara na Giuseppe Meazzi protiv Tottenhama.

Drugi dan, u srijedu 19. rujna, je veliki ogled na Santiago Bernabeuu između Reala i Rome.

Kompletni raspored grupne faze Lige prvaka:

Skupina A

1. kolo
18.9. u 21:00 Club Brugge – Borussia Dortmund
18.9. u 21:00 Monaco – Atletico Madrid

2. kolo
3.10. u 21:00 Atletico Madrid – Club Brugge
3.10. u 21:00 Borussia Dortmund – Monaco

3. kolo
24.10. u 18:55 Club Brugge – Monaco
24.10. u 21:00 Borussia Dortmund – Monaco

4. kolo
6.11. u 18:55 Monaco – Club Brugge
6.11. u 21:00 Atletico Madrid – Borussia Dortmund

5. kolo
28.11. u 18:55 Atletico Madrid – Monaco
28.11. u 21:00 Borussia Dortmund – Club Brugge

6. kolo
11.12. u 21:00 Club Brugge – Atletico Madrid
11.12. u 21:00 Monaco – Borussia Dortmund

Skupina B

1. kolo
18.9. u 18:55 Barcelona – PSV
18.9. u 18:55 Inter – Tottenham

2. kolo
3.10. u 21:00 Tottenham – Barcelona
3.10. u 21:00 PSV – Inter

3. kolo
24.10. u 18:55 PSV – Tottenham
24.10. u 21:00 Barcelona – Inter

4. kolo
6.11. u 21:00 Tottenham – PSV
6.11. u 21:00 Inter – Barcelona

5. kolo
28.11. u 21:00 PSV – Barcelona
28.11. u 21:00 Tottenham – Inter

6. kolo
11.12. u 21:00 Barcelona – Tottenham
11.12. u 21:00 Inter – PSV

Skupina C

1. kolo
18.9. u 21:00 Liverpool – PSG
18.9. u 21:00 Crvena zvezda – Napoli

2. kolo
3.10. u 18:55 PSG – Crvena zvezda
3.10. u 21:00 Napoli – Liverpool

3. kolo
24.10. u 21:00 PSG – Napoli
24.10. u 21:00 Liverpool – Crvena zvezda

4. kolo
6.11. u 18:55 Crvena zvezda – Liverpool
6.11. u 21:00 Napoli – PSG

5. kolo
28.11. u 21:00 PSG – Liverpool
28.11. u 21:00 Napoli – Crvena zvezda

6. kolo
11.12. u 21:00 Liverpool – Napoli
11.12. u 21:00 Crvena zvezda – PSG

Skupina D

1. kolo
18.9. u 21:00 Galatasaray – Lokomotiv Moskva
18.9. u 21:00 Schalke – Porto

2. kolo
3.10. u 18:55 Lokomotiv Moskva – Schalke
3.10. u 21:00 Porto – Galatasaray

3. kolo
24.10. u 21:00 Lokomotiv Moskva – Porto
24.10. u 21:00 Galatasaray – Schalke

4. kolo
6.11. u 21:00 Porto – Lokomotiv Moskva
6.11. u 21:00 Schalke – Galatasaray

5. kolo
28.11. u 18:55 Lokomotiv Moskva – Galatasaray
28.11. u 21:00 Porto – Schalke

6. kolo
11.12. u 18:55 Galatasaray – Porto
11.12. u 21:00 Schalke – Lokomotiv Moskva

Skupina E

1. kolo
19.9. u 18:55 Ajax – AEK Atena
19.9. u 21:00 Benfica – Bayern

2. kolo
2.10. u 21:00 Bayern – Ajax
2.10. u 21:00 AEK Atena – Benfica

3. kolo
23.10. u 18:55 AEK Atena – Bayern
23.10. u 21:00 Ajax – Benfica

4. kolo
7.11. u 21:00 Bayern – AEK Atena
7.11. u 21:00 Benfica – Ajax

5. kolo
27.11. u 18:55 AEK Atena – Ajax
27.11. u 21:00 Bayern – Benfica

6. kolo
12.12. u 21:00 Ajax – Bayern
12.12. u 21:00 Benfica – AEK Atena

Skupina F

1. kolo
19.9. u 18:55 Šahtar – Hoffenheim
19.9. u 21:00 Manchester City – Lyon

2. kolo
2.10. u 18:55 Hoffenheim – Manchester City
2.10. u 21:00 Lyon – Šahtar

3. kolo
23.10. u 21:00 Hoffenheim – Lyon
23.10. u 21:00 Šahtar – Manchester City

4. kolo
7.11. u 21:00 Lyon – Hoffenheim
7.11. u 21:00 Manchester City – Šahtar

5. kolo
27.11. u 21:00 Hoffenheim – Šahtar
27.11. u 21:00 Lyon – Manchester City

6. kolo
12.12. u 21:00 Šahtar – Lyon
12.12. u 21:00 Manchester City – Hoffenheim

Skupina G

1. kolo
19.9. u 21:00 Real Madrid – Roma
19.9. u 21:00 Viktoria Plzen – CSKA Moskva

2. kolo
2.10. u 21:00 CSKA Moskva – Real Madrid
2.10. u 21:00 Roma – Viktoria Plzen

3. kolo
23.10. u 21:00 Roma – CSKA Moskva
23.10. u 21:00 Real Madrid – Viktoria Plzen

4. kolo
7.11. u 18:55 CSKA Moskva – Roma
7.11. u 21:00 Viktoria Plzen – Real Madrid

5. kolo
27.11. u 18:55 CSKA Moskva – Viktoria Plzen
27.11. u 21:00 Roma – Real Madrid

6. kolo
12.12. u 18:55 Real Madrid – CSKA Moskva
12.12. u 18:55 Viktoria Plzen – Roma

Skupina H

1. kolo
19.9. u 21:00 Young Boys – Manchester United
19.9. u 21:00 Valencia – Juventus

2. kolo
2.10. u 18:55 Juventus – Young Boys
2.10. u 21:00 Manchester United – Valencia

3. kolo
23.10. u 18:55 Young Boys – Valencia
23.10. u 21:00 Manchester United – Juventus

4. kolo
7.11. u 18:55 Valencia – Young Boys
7.11. u 21:00 Juventus – Manchester United

5. kolo
27.11. u 21:00 Manchester United – Young Boys
27.11. u 21:00 Juventus – Valencia

6. kolo
12.12. u 21:00 Young Boys – Juventus
12.12. u 21:00 Valencia – Manchester United