Šarić slavio u hrvatskom okršaju u Orlandu

U hrvatskom okršaju u Orlandu Philadelphia Darija Šarića sa 118:98 bila je bolja od domaćeg Magica Marija Hezonje. Najefikasniji igrač utakmice bio je Joel Embiid koji je za 20 minuta igre imao učinak od: 17 poena, devet skokova, tri asistencije, jednu blokadu i jednu ukradenu loptu. Dario Šarić ostvario je novi double-double, za 20 minuta na parketu ubacio je deset poena a tomu je dodao i deset skokova. Najbolji u redovima Orlanda bio je Rodney Purvis sa 19 poena, dok je Mario Hezonja za 24 minute imao učinak od: devet poena, tri skoka i dvije asistencije.

Od ostalih utakmica treba izdvojiti ponižavajući poraz Memphisa na gostovanju kod Charlottea 79:140. Grizzliesi su već dugo vremena u tank modeu, ali ovo je i za njih bilo previše. Domaćin je bio bez Howarda, ali je zato stvar u svoje ruke uzeo Kemba Walker koji je za 27 minuta postigao 46 poena.