Široki-Mladost

Široki Brijeg porazio Mladost na Pecari

Široki Brijeg je nakon preokreta na Pecari slavio protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Hladan tuš za domaće navijače dogodio se nakon pola sata igre kada je iz gužve pogodio Regoje.

Ipak, domaći su prije samog odlaska na odmor uspjeli poravnati rezultat preko Jurića.

Nisu se Širokobriježani tu zaustavili, nastavili su s napadima i u drugom poluvremenu, a nagrada je stigla pola sata prije kraja meča kada Ćorić pogađa mrežu Mladosti za 2:1.

Pitanje pobjednika ovog susreta je riješeno u posljednjoj minuti kada je postavljeno konačnih 3:1.

Vrijedi istaknuti da su gosti utakmicu okončali s deset igrača jer je crveni karton u 86. minuti zaradio strijelac prvog gola Regoje.

Iako je u Banjoj Luci vođen otvoren meč, Borac je savladao Vitez minimalnim rezultatom 1:0.

Strijelac odlučujućeg gola bio je Galešić s bijele točke još u četvrtoj minuti utakmice.

Izvor: Pogled.ba