Zrinjski u derbiju kola svladao Centar za ostanak na drugom mjestu Premijer lige

HFC Zrinjski je u derbiju osmog kola Premijer lige BiH s 4:3 pobijedio ekipu Centra iz Sarajeva, prenosi pogled ba.

Dženis Huseinspahić doveo je goste u vodstvo u petoj minuti susreta. U 10. minuti za Zrinjski je poravnao Vedran Marić. Tri minute kasnije Ivan Ivanković donosi prednost Mostarcima, a u 15. minuti Josip Bošković je povisio na 3:1. Centar do drugog pogotka dolazi preko Anela Radmilović koji je u 17. minuti pogodio iz deseterca.

Svojim drugim pogotkom u 32. minuti Ivan Ivanković ponovno Zrinjskom donosi dva gola prednosti. U 35. minuti sviran je šesti akumulirani za Centar, sa 10 metara je šutirao Marin Suton čiji pokušaj odlazi pored gola.

Kazna je uslijedila u 39. minuti, kada je Admir Fočo smanjio na 4:3. Isti igrač mogao je i poravnati rezultati, ali je u posljednjim trenucima pogodio vanjski dio mreže Zrinjskog.

Zrinjski je nakon ove pobjede ostao na drugom mjestu sa bodom manje od prvoplasirane ekipe Mostar SG.