Zrinjski slavio protiv Izviđača

Sinoć je u Mostaru odigrana prva utakmica četvrtfinala Kupa BiH između HMRK Zrinjski i RK Izviđač CO, a slavili su Plemići sa 24:22.

U prvom poluvremenu momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, a na predah se otišlo sa neriješenim rezultatom 11:11. Plemići bolje otvaraju drugo poluvrijeme i stvaraju prednost od tri gola razlike. Gosti se nisu predavali, vraćaju se u utakmicu i u posljednjih deset minuta se ulazi sa rezultatom 18:18. Domaćina to nije obeshrabrilo, opet ubacuju u brzinu više i odlaze na četiri razlike te bez problema privode utakmicu kraju.

Hercegovački derbi je i ovaj put ispunio očekivanja, i na parketu i na tribinama na kojima se skupilo preko 1000 ljudi. Uzvrat je za dva tjedna u Ljubuškom