Zrinjski teže od očekivanog protiv GOŠK-a

Odmah po svome povratku Premijer liga BiH servirala nam je zanimljivu utakmicu. Na stadionu pod Bijelim brijegom nogometaši Zrinjskog teže od očekivanog svladali su ekipu GOŠK-a rezultatom 3:2.

Gosti iz Gabele poveli su već u desetoj minuti preko Barića. Zrinjski je pokušavao doći do izjednačenja, ali njihovi napadi su izgledali spori i bezopasni po gol gostiju i na predah se odlazi sa vodstvom GOŠK-a. Početkom drugog poluvemena, točnije u 53. minuti Zrinjski dolazi do izjednačenja preko Filipovića koji je bio precizan sa bijele točke. Slavlje domaćina nije dugo trajalo jer već u 57. minuti nakon ubačaja iz kornera glavom pogađa Mulahusejinović. U 70. minuti novi jedanaesterac za domaćina koji opet realizira Filipović i po drugi put vraća Plemiće u utakmicu. Svojim trećim golom u 89. minuti Filipović domaćinu donosi i puni plijen i nastavak borbe sa Željezničarom. Trener Slišković i njegov tim ne mogu nikako biti zadovoljni prikazanom igrom i očekuje ih naporan rad sljedeći tjedan jer im predstoji teško gostovanje kod Mladosti.