Zrinjski

Zrinjski uvjerljiv protiv Olimpica uoči dolaska Legije

Šest dana prije dolaska poljske Legije u drugom pretkolu Lige prvaka, nogometaši Zrinjskog uspješno su odradili pripremnu utakmicu protiv sarajevskog Olimpica. Prvak Bosne i Hercegovine slavio je 3:0 golovima Jasmina Mešanovića u 11. minuti, Nemanje Bilbije u 18. i Ivana Peke u 31. minuti.

Početni sastav Mostaraca bio je Kozić, Barić, Jakovljević, Katanec, Stojkić, Petrak, Tomić, Peko, Bilbija, Todorović, Mešanović. U drugom poluvremenu ušli su Arežina i Filipović.

Zrinjski je tako pred nekoliko stotina najvjernijih navijača uspješno najavio gostovanje momčadi iz Varšave, koja će Pod Bijeli brijeg doći 12. srpnja. Prije toga momčad Vinka Marinovića odradit će još jedan test. U Čapljini će odmjeriti snage s istoimenim domaćinom.

Prije ovog dvoboja, Zrinjski je uspješno priveo kraju dva prijateljska ogleda. U Tomislavgradu je svladao Split 4:2 i Cibaliju 1:0.