Zrinjski 2

Zrinjski sam na vrhu, težak poraz Slobode

Prvu reprezentativnu stanku nogometaši Zrinjskog dočekat će na vodećoj poziciji Premijer lige BiH. Mostarci su u četvrtoj domaćoj ligaškoj utakmici sezone upisali četvrtu pobjedu, 2:1 protiv Viteza. Nemanja Bilbija pogodio je za vodstvo domaćih u 25. minuti, Jasmin Mešanović povisio je na 2:0 u 30., a Hrvoje Barišić dvije minute poslije postigao je pogodak koji se na kraju nije pokazao značajnim za goste.

Zrinjski je sam na vrhu s tri boda više od Slobode koja je doživjela težak poraz na gostovanju kod Krupe, 0:3. Krupa je time izbila na treću poziciju jer je iskoristila remi Sarajeva kod Radnika (0:0).

Metalleghe i Olimpic su podijeilli bodove (1:1), kao i Čelik i Željezničar (1:1).

U posljednjoj utakmici kola, Široki Brijeg će bez suspendiranog Ivana Krstanovića u nedjelju u 17 sati gostovati u Doboj-Kaknju kod Mladosti, jedine neporažene momčadi prvenstva koja ima dvije pobjede i četiri remija.