Zubac ponovno odličan

Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac bio je prvi strijelac Los Angeles Lakersa koji su na svom terenu poraženi od aktualnih NBA prvaka Golden State Warriorsa sa 111:130.

Zubac je u igri proveo 20:42 minute postigavši 18 poena uz sjajan postotak šuta. Iz igre je gađao 7/8 te bio stopostotan s linije slobodnih bacanja (4/4), a upisao je i četiri skoka.

Warriorse su do pobjede vodili Klay Thompson s 44 koša te Kevin Durant s 20, dok je Stephen Curry ubacio 11 koševa, ostvarivši i 12 asistencija. Thompson je pritom izjednačio rekord zabivši prvih deset trica iz isto toliko pokušaja. Thompson je najprije pogodio tri trice u prvom poluvremenu da bi onda sljedećih sedam zabio u trećoj četvrtini. Tako se izjednačio s rekordom kojeg je od 2011. držao igrač Denver Nuggetsa Ty Lawson.