Eman Marković strijelac za pobjedu Zrinjskog protiv Krupe

Nogometaši Zrinjskog pobjedom su završili prvi dio sezone u Premijer ligi BiH. U 19. kolu Mostarci su s 1:0 svladali Krupu, prenosi pogled ba.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Zrinjskog koji je stvorio tri prigode pred golom Krupe.

Todorović je u 12. minuti prošao po lijevoj strani i ubacio na peterac, a Makitan je umalo zatresao vlastitu mrežu, odnosno uz pomoć vratara Markovića zaustavio je loptu na gol-liniji.

Četiri minute kasnije udarac Galića brani Marković.

Novu prigodu bilježimo u 44. minuti, kada je gostujući vratar zaustavio pokušaj Bekića.

Zrinjski je na otvaranju nastavka prijetio preko Todorovića u 57 i Hairlahovića u 59. minuti, ali je oba puta Marković bio na visini zadatka.

Bolju igru Zrinjski je okrunio u 65. minuti. Marković je s desne strane lijepo pogodio suprotni kut za vodstvo domaćina i prvi gol za mladog nogometaša u dresu Mostaraca.

Zrinjski: Brkić, Galić, Barišić, Todorović (od 66. Jović), Rugašević, Hairlahović, Perišić, Jakovljević, Rustemović (od 80. Čirjak), Bekić, Kadušić (od 56. Marković).

Krupa: Marković, Redžić, Makitan, Dujaković, Marjanović (od 63. Aganspahić), Palić, Dekić, S. Nikolić (od L. Nikolić), Milanović, Maksimović, Crnov (od 78. Lukić).