Hajduk, Rijeka i Dinamo bez većih problema svladali protivnike

Hrvatska nogometna liga vratila se na terene proteklog vikenda. Hajduk je sa visokih 5:0 slavio na gostovanju kod Cibalije. Golove su postizali: Said (40), Caktaš (61), Fomitschow (69) i Ohandza (76 i 80). Hajduk je ovom pobjedom zadržao drugo mjesto na tablici sa tri boda više od Rijeke.

Rijeka i Dinamo su dan ranije također odradili lagan posao. Rijeka je na Rujevici sa 4:0 svladala Istru. Domaćin je poveo u 33. minuti golom Puljića, a početkom drugog poluvremena otklanja sve dileme oko pobjednika. U 49. minuti za 2:0 pogađa Čolak, u 57. na 3:0 povisuje Črnic, a konačni rezultat postavlja Zuta u 89. minuti.

Dinamo je sa 4:2 slavio na gostovanju kod Osijeka. Zagrepčani su golovima: Soudanija (15), Ademija (38 i 68) i Olme (57) vrlo brzo riješio pitanje pobjednika, a poraz su za domaćina ublažili Grezda u 75. i Boban u 78. minuti.