izvidac

Izviđač u sjajnoj predstavi korak do velikog iznenađenja

Malo je nedostajalo da Izviđač u domaćoj premijeri u SEHA ligi iznenadi slovenskog prvaka Celje. Gostujuća momčad, koja je prije utakmice u Ljubuškom slovila za velikog favorita, slavila je na kraju 32:31. Gal Marguč presudio je Izviđaču u neizvjesnoj završnici u kojoj je presudilo gostujuće iskustvo u tim situacijama.

Prvak Bosne i Hercegovine ipak se sjajno predstavio prepunoj dvorani u Ljubuškom, gdje se okupilo oko tri i pol tisuće gledatelja. “Skauti” su odlično otvorili drugo poluvrijeme i u jednom trenutku vodili pet razlike, no nisu uspjeli zadržati vodstvo. Matej Hrstić postigao je osam golova za domaću momčad.

“Napravili smo previše tehničkih pogrešaka kad smo vodili pet razlike. U posljednjih deset minuta nedostajalo nam je koncentracije u obrani. Kako smo gotovo konstantno igrali s igračem manje, Celje je to kao iskusna momčad znala iskoristiti”, komentirao je trener Izviđača Zdenko Grbavac.

Izviđač u idućem kolu, u nedjelju, gostuje u Našicama kod NEXE-a.