Široki

Široki Brijeg slavio u Gabeli uoči dolaska Slobode

Branko Karačić testirao je nogometaše Širokog Brijega između prvog i drugog kola Premijer lige BiH. Tri dana poslije remija 1:1 s Vitezom na Pecari, “Plavo-bijeli” odradili su testnu utakmicu protiv GOŠK-a u Gabeli i slavili 2:0.

Kapetan Wagner zabio je u 32. minuti, a Ivan Baraban u 90., prenio je klub preko svojih službenih stranica. Karačić je testirao sve igrače osim Ivana Krstanovića i Antonija Solde. U momčad se vratio Slavko Bralić.

Širokobriježane u drugom kolu Premijer lige čeka još jedan domaći zahtjevan ispit. U nedjelju u 21 sat na Pecari će gostovati Sloboda, aktualni doprvak BiH. Tuzlanska momčad ostvarila je najuvjerljiviju pobjedu u prvom kolu, 3:0 protiv Olimpica na svojem travnjaku.

Podsjetimo, u tom susretu za Široki neće moći nastupiti Zoran Plazonić, koji je protiv Viteza isključen već u prvom poluvremenu.