Široki Brijeg

Vitezu u drugom kolu ponovno bod

Nakon što su osvojili bod u Širokom Brijegu u prvom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši Viteza remizirali su i u drugom kolu na domaćem terenu. Susret s Mladosti iz Doboj-Kaknja završio je 1:1 nakon što su gosti vodili golom Rizvanovića iz 68. minute. Varupa je izborio bod Vitežanima u 79. minuti.

Poslije remija u jednom gradskom ogledu sa Sarajevom, Željezničar je upisao pobjedu protiv Olimpica 2:0. Lendrić i Boccaccini osigurali su prvu pobjedu Željezničaru koji je barem privremeno zasjeo na vrh tablice.

Ogled novaka u Premijer ligi u Travniku pripao je gostima. Krupa je slavila protiv Metalleghea iz Jajca 2:0 golovima Koljića u prvom i Perića u drugom dijelu.

Nedjelja donosi tri preostala susreta drugog kola. Radnik u Bijeljini u 17.30 sati dočekuje Čelik, na Koševu se igra derbi Sarajevo – Zrinjski od 19.45 sati, a Široki Brijeg bit će domaćin Slobodi od 21 sat.