Zrinjski i dalje u borbi za naslov prvaka

U posljednjem susretu 8. kola Lige za prvaka nogometaši Krupe i Željezničara podijelili su bodove odigravši 1:1. Remi u Krupi obradovao je navijače Zrinjskog čiji ljubimci sada imaju veće izglede u borbi za obranu naslova prvaka.

Dva kola prije natjecanja Željezničar je vodeća momčad, s dva boda više od drugoplasiranog Zrinjskog, i četiri od Sarajeva koje se nalazi na trećem mjestu.

Željezničar je u Krupi poveo golom Samira Bekrića u 29. minuti. Nastavak utakmica ponudio je puno bolju igru domaćina, a u 61. minuti Stefan Barić je prekrasnim pogotkom poravnao rezultat.

Krupa je mogla i do pobjede, ali je udarac Redžića u 71. minuti obranio Kjosevski, a Koljić je u posljednjim trenucima bio neprecizan.

Željezničar u sljedećem kolu igra na Koševu protiv Sarajeva, dok Krupa svoju utakmicu igra u Tuzli. Drugoplasirani Zrinjski gostuje kod Radnika u Bijeljini.